SMAJ440CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ440CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776644
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 440V 492V 600mA 713V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS