SMAJ33CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ33CA/TR13
JLCPCB Part #
C309884
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS