SMAJ30A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ30A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523229
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 30V 33.3V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS