SMAJ300CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ300CA/TR13
JLCPCB Part #
C309883
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 300V 335V 400W 486V 800mA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS