SMAJ250A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ250A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776563
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1A 1uA 250V 279V 400W@10/1000us 405V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS