SMAJ24CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ24CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523224
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS