SMAJ24A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ24A/TR13
JLCPCB Part #
C90510
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS