SMAJ22A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ22A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523221
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS