SMAJ210CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ210CA/TR13
JLCPCB Part #
C309873
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1.2A 1uA 210V 237V 340V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS