SMAJ17A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ17A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523214
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 1uA 27.6V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS