SMAJ160CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ160CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776482
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 160V 178V 1uA 259V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS