SMAJ13A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ13A/TR13
JLCPCB Part #
C309856
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS