SMAJ130CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ130CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523205
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 130V 144V 1uA 209V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS