SMAJ12A-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ12A-AT/TR13
JLCPCB Part #
C523202
Package
SMA(DO-214AC)
Description
12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS