SMAJ10A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ10A/TR13
JLCPCB Part #
C118266
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS