SMAJ100CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ100CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523194
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS