SJD12C7.5L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SJD12C7.5L01
JLCPCB Part #
C313297
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 1 100uA 12.9V 15.5A 1kW@8/20us 7.5V 8.33V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS