SJD12C43L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SJD12C43L01
JLCPCB Part #
C313288
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 1 1kW@8/20us 1uA 2.9A@8/20us 43V 47.8V 69.4V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS