SJD12C10L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SJD12C10L01
JLCPCB Part #
C313266
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 1 10V 11.1V 11.8A 17V 1kW@8/20us 5uA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS