SJD12A43L01
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SJD12A43L01
JLCPCB Part #
C313195
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 1 1kW@8/20us 1uA 2.9A 43V 52.8V 69.4V ESD IEC 61000-4-2 SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS