SET23A36L02
Extended
- Manufacturer
- Brightking
- MFR.Part #
- SET23A36L02
- JLCPCB Part #
- C313318
- Description
- 1uA 2 36V 40V 5A 70pF 76.8V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS