SA180CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SA180CA/B
JLCPCB Part #
C776377
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.7A 180V 1uA 201V 292V 500W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS