SA150CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SA150CA/B
JLCPCB Part #
C776371
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.1A 243V 500W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS