BK60-135-DZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK60-135-DZ
JLCPCB Part #
C268802
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 1.7W 120mΩ 2.7A 270mΩ 40A 60V 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS