BK60-110-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK60-110-SZ
JLCPCB Part #
C523034
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 150mΩ 2.2A 330mΩ 40A 60V 8.2s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS