BK60-075-DI
MFR.Part #
BK60-075-DI
JLCPCB Part #
C523027
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 10.2mm 250mΩ 40A 550mΩ 6.3s 60V 750mA 920mW 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS