BK60-020-DI-E0.5
MFR.Part #
BK60-020-DI-E0.5
JLCPCB Part #
C523012
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 2.2s 200mA 3.3Ω 400mA 40A 410mW 60V 插件 Resettable Fuses ROHS