BK60-017-DZ-E0.6
MFR.Part #
BK60-017-DZ-E0.6
JLCPCB Part #
C523011
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8Ω 170mA 340mA 3s 40A 480mW 5.8Ω 60V 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS