BK32001002-MH
MFR.Part #
BK32001002-MH
JLCPCB Part #
C522982
Package
SMD,4x2.1mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8pF 100MΩ 200V 500A ±20% SMD,4x2.1mm Glass Discharge Tubes ROHS