BK32001002
MFR.Part #
BK32001002
JLCPCB Part #
C522980
Package
Plugin,D2xL4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8pF 100MΩ 200V 500A ±20% 插件,D2xL4mm Glass Discharge Tubes ROHS