BK30-400-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK30-400-SZ
JLCPCB Part #
C522974
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mΩ 12.7s 2.5W 30V 40A 4A 60mΩ 8A 插件 Resettable Fuses ROHS