BK250-120-SZ-E0.6
MFR.Part #
BK250-120-SZ-E0.6
JLCPCB Part #
C522948
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5Ω 120mA 1W 240mA 250V 3A 5s 6Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS