BK16-400-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK16-400-SZ
JLCPCB Part #
C268786
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-20℃~+85℃ 100A 16V 18mΩ 2.4W 43mΩ 4A 8A 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS