BK16-1000-SZ-C3
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK16-1000-SZ-C3
JLCPCB Part #
C522916
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 10A 11mΩ 16V 20A 3.7W 4mΩ 6s 插件 Resettable Fuses ROHS