BK130-1350-SZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK130-1350-SZ
JLCPCB Part #
C522914
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 10A 10s 130V 2.7A 2.8W 200mΩ 400mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS