BK130-1100-DZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK130-1100-DZ
JLCPCB Part #
C634273
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 10A 130V 14mm 2.2A 2.4W 300mΩ 500mΩ 9s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS