820KD20-P10
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
820KD20-P10
JLCPCB Part #
C84743
Package
Plugin,P=10mm
Description
135V 1W 4.9nF@1kHz 45J 50V 6.5kA 65V 74V~90V 插件,P=10mm Varistors ROHS