820KD20J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
820KD20J
JLCPCB Part #
C522860
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kA 135V 1W 4.9nF@1kHz 50V 56J 65V 82V 插件,P=10mm Varistors ROHS