751KN20-P12.5
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
751KN20-P12.5
JLCPCB Part #
C775130
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
1.24kV 10kA 1W 455J 460V 530pF@1kHz 615V 750V 插件,P=12.5mm Varistors ROHS