621KD14-TB
MFR.Part #
621KD14-TB
JLCPCB Part #
C774535
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.025kV 128J 320pF@1kHz 385V 4.5kA 505V 600mW 620V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS