5.0SMDJ70CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ70CA/TR13
JLCPCB Part #
C522709
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 113V 2uA 44.3A 5kW 70V 77.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS