5.0SMDJ48A/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ48A/TR7
JLCPCB Part #
C2963103
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.7A 77.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS