5.0SMDJ43A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ43A/TR13
JLCPCB Part #
C522694
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72.1A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS