5.0SMDJ26A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ26A/TR13
JLCPCB Part #
C522683
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 119A 26V 28.9V 2uA 42.1V 5kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS