5.0SMDJ18CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ18CA/TR13
JLCPCB Part #
C522676
Package
SMC(DO-214AB)
Description
10uA 172A 18V 20V 29.2V 5kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS