5.0SMDJ170A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ170A/TR13
JLCPCB Part #
C773465
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 170V 18.2A 189V 275V 2uA 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS