5.0SMDJ12A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ12A/TR13
JLCPCB Part #
C522661
Package
SMC(DO-214AB)
Description
12V 13.3V 19.9V 252A 5kW 800uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS