5KP78CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP78CA/B
JLCPCB Part #
C522812
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 126V 2uA 40.5A 5kW@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS