5KP6.5CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP6.5CA/B
JLCPCB Part #
C522798
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 2mA 455.4A 5kW@10/1000us 6.5V 7.22V Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS