5KP14CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP14CA/B
JLCPCB Part #
C522757
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 219.8A 23.2V 2uA 5kW@10/1000us TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS